Loading...

Jak zwiększyć libido? Praktyczne porady

libido

Libido wielu kobiet jest niskie, co jest stosunkowo częstym zjawiskiem. Nie masz ochoty na współżycie, a u partnera może rosnąć frustracja. Nieraz dochodzą do tego wyrzuty sumienia, gdyż chciałabyś zadowolić Twego partnera, jednak organizm daje przeciwstawne sygnały. Oczywiście, nikt nie może wymagać od kobiety ochoty na seks, jeśli jednak jest to dla niej problemem, warto skorzystać z różnych metod. A więc jak podnieść libido?

Jak zwiększyć libido? 

Panie, które zastanawiają się jak podnieść libido, powinny zacząć prowadzić nieco aktywniejszy niż dotychczas tryb życia i więcej się ruszać. Aktywność fizyczna powoduje większe ukrwienie całego ciala (również w okolicach miednicy) i podnosi poziom endorfin oraz ogólne samopoczucie. Pomoże Ci również urozmaicona kuchnia, np. jeśli dodasz do potraw bazylię, pobudzone zostaną Twe zmysły, cynamon wpływa skutecznie na poprawę krążenia, podobnie zresztą jak imbir. Jak widać, dobra i urozmaicona kuchnia, wpłynie na poprawę życia seksualnego.

Pamiętaj, że istnieją też  ćwiczenia na podniesienie libido. Ćwicz aktywnie przysiady i brzuszki. Wiele kobiet potwierdza, że kiedy wzmocnieniu ulegną mięśnie ramion, klatki piersiowej czy brzucha, ,pze nadejść też większa chęć współżycia. Pamiętaj również, że wzmocnienie górnych partii mięśniowych, pozwoli Ci kochać się dłużej, niż to miało miejsce dotychczas.

Jak zwiększyć libido? Dieta

Dieta będzie istotnym czynnikiem, który pozwoli Ci zwiększyć swoje libido. Przypominamy też o wspomnianych wcześniej cynamonie i imbirze. Jedz też seler, awokado, banany oraz migdały. To migdały powodują, że kobieta staje się bardziej namiętna, banany natomiast okażą się pomocą dla Twojego mężczyzny, gdyż ich spożycie bardzo dobrze wpływa na męską potencję. Spożycie selera wyostrza zmysły, ponieważ potęguje działanie naturalnych feromonów. Wbrew pozorom dieta odgrywa ważną rolę, kiedy planujesz zwiększyć swe libido, mocniej niż dotychczas cieszyć się życiem i współżyciem. 

Czy tabletki pomogą w zwiększeniu libido? 

W przypadku, kiedy na problemy z libido nie pomagają ćwiczenia i dieta, dobrym rozwiązaniem okażą się tabletki na potencję u kobiet. Środki tego typu są bezpieczne oraz co równie ważne, mogą stosunkowo szybko przynieść oczekiwane zmiany. Decyzja o nabyciu tabletek może się okazać jedną z najlepszych, które kiedykolwiek podjęłaś.

Najlepszym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po preparat Viamea – 4 kapsułki (tabletki) na potencję u kobiet. Produkt jest ogólnie dostępny i nie wymaga okazania recepty, można go zamówić przez internet. Tabletki te mogą zapewnić Ci mocny orgazm, o którym zawsze marzyłaś. Co ważne, Viamea działa bardzo szybko, więc nie będziesz musiała czekać mnóstwa czasu zanim środek zacznie działać. Warto przeczytać rekomendacje kobiet, które zmagały się z problemem niskiego libido, odmawiały seksu swym partnerom, a teraz natomiast same wychodzą z inicjatywą, cieszą się swoją kobiecością. Czas działania tych tabletek może – zależnie od organizmu kobiety – wynosić aż 24 godziny.

Co istotne, preparat jest mieszanką skutecznych składników aktywnych, w znacznej większości organicznych. Pamiętaj, że ten doraźny środek należy stosować rozważnie. Farmaceuci podkreślają, że jedną tabletkę należy zastosować na pół godziny przed planowanym współżyciem. Przed zażyciem tabletek upewnij się dokładnie, czy przypadkiem nie jesteś uczulona na któryś ze składników, gdyż jedynie w dwóch przypadkach narażasz się na przykre konsekwencje związane z ich użyciem – gdy jesteś uczulona na składnik oraz gdy nierozważnie przedawkujesz tabletki. Rozwiązanie pozwoli Ci cieszyć się niesamowitą przyjemnością, a ponadto zaskoczysz swoją drugą połówkę!