Loading...

Ile kosztuje auto na minuty?

Rynek aut używanych rozwija się w zawrotnym tempie. Coraz więcej pojazdów trafia do Polski, dzięki czemu chętni na poszczególne modele aut mogą spełnić swoje marzenia. Często również zakup używanego auta nie ma nic wspólnego z realizacją własnych ambicji, a służyć ma jedynie jako narzędzie do pracy. W tym wypadku chodzi rzecz jasna o samochody dostawcze. Od jakiegoś czasu da się zauważyć jednak powolne odchodzenie od szukania aut po komisach na rzecz wynajmowania pojazdów na minuty. Usługa, która w Polsce cieszy się coraz większą popularnością, zyskuje coraz większe grono oddanych zwolenników. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, szczególnie jeżeli dokładniej przyjrzymy się temu, czym właściwie jest „auto na minuty”.

Auto dostawcze na minuty

Tego typu oferta to przede wszystkim wypożyczenie nowego pojazdu, który posiada rzecz jasna potrzebne badania techniczne oraz pełen bak paliwa. Dzięki temu już od pierwszej sekundy po usadowieniu się na miejscu dla kierowcy można z niego korzystać. Zastanawiasz się pewnie, ile kosztuje auto na minuty? Zanim jednak przejdziemy do kwestii finansowych, zacznijmy od plusów, które charakteryzują omawianą usługę. Samochody dostępne są obecnie pod każdym większym marketem budowlanym. Pewnie wiele razy podczas zakupów miałeś problem ze zmieszczeniem wszystkich rzeczy, które kupiłeś. W sklepie wydawało się, że wszystko powinno bez problemu zmieścić się w bagażniku auta, jednak w rzeczywistości załadowanie całych zakupów było niemożliwe. Wówczas jedyną alternatywą było skorzystanie z taksówki i poniesienie dodatkowych kosztów związanych z transportem. Dziś mając taki problem, wystarczy skorzystać właśnie z aut na minuty. Co więcej, wynajęty pojazd możesz zostawić w dowolnym miejscu na terenie miasta, w którym dokonałeś wypożyczenia. Auto na minuty sprawdzi się również jako świetna pomoc w trakcie przeprowadzki. Podczas przewożenia swoich rzeczy ze starego domu do nowego, nie musisz już płacić dużych pieniędzy firmie przeprowadzkowej. Auto na minuty pozwoli Ci na samodzielne przewiezienie wszystkiego, co pragniesz zabrać ze sobą do nowego miejsca zamieszkania.

Auto na minuty – cena nie powinna odstraszać!

To, ile kosztuje auto na minuty, zależy oczywiście od wielu czynników. Aby mieć pewność, że nie zostaniesz oszukany na cenie, jaką trzeba zapłacić za omawianą w niniejszym tekście usługę, warto współpracować tylko ze sprawdzonymi firmami. Takową jest chociażby Citybus (więcej o ofercie, cenach i zasadach tutaj – https://www.citybus.pl/). Wynajmując auta od Citybus masz pewność, że zostaniesz uczciwie policzony. Bardzo dużym ułatwieniem podczas korzystania z takiego sposobu na wynajem pojazdów jest łatwość w znalezieniu dostępnego samochodu oraz kontrolowania tego, ile czasu korzystamy już z niego. W jaki sposób to działa? Citybus oddaje w ręce swoich klientów bardzo dobrze napisaną i jednocześnie prostą w obsłudze aplikację. Dzięki niej w kilka chwil znajdziesz najbliższy pojazd, który możesz wynająć oraz przykładowe ceny. Po zaakceptowaniu wybranego auta wystarczy zacząć z niego korzystać, a sprawdzając aplikację, będziesz miała pełną kontrolę nad tym, ile czasu spędziłeś już w pojeździe.

O tym, ile kosztuje auto na minuty, decyduje również jego przygotowanie do jazdy, a to, jak już wspomnieliśmy wcześniej, jest zawsze zrealizowane na najwyższym poziomie. Pełen bak paliwa, komplet potrzebnych dokumentów oraz sprawne podzespołu pozwalają na korzystanie z samochodu od razu po przekręceniu kluczyka w stacyjce. Oddając auto, również nie musisz martwić się o paliwo. Uzupełnieniem go i sprawdzeniem całego auta, zanim wejdzie do niego nowy klient, zajmują się pracownicy Citybus. Dzięki temu nie tracisz czasu na stacjach benzynowych, co oczywiście przekłada się na cenę. Pora na ostatni szczegół, na który warto zwrócić uwagę, a który z całą pewnością wpływa na zagadnienie: auto na minuty – cena. Citybus posiada nowoczesną flotę pojazdów, które pachną jeszcze salonem. Dzięki temu nie zawiodą Cię one podczas jazdy, a przez to czas, za który płacisz, spędzisz na prowadzeniu auta, a nie na staniu i czekaniu na pomoc.