Loading...

Najpopularniejsze zegarki – jaki wybrać?

Zestawienie zegarków to prestiżowy ranking, dzięki któremu dowiesz się, jakie warto wybrać zegarki damskie i zegarki męskie marki Casio. Ranking zawiera 4 modele męskie oraz damskie. Chcemy w ten sposób odrobinę ułatwić Ci wybór wymarzonego zegarka.

Marka Casio jest japońskim tytanem w zakresie produkcji kwarcowych czasomierzy damskich oraz męskich. To również jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie. Modele, które dostępne są w jej ofercie, wyróżniają się niezwykle precyzyjnym wykonaniem.

Popularne damskie zegarki Casio: G-Shock

Propozycja 1: Zegarek Casio G-SHOCK GMA-B800-1AER (GMAB8001AER)

Model, który ma okrągłą tarczę. Typ tarczy to indeks wraz z wyświetlaczem. Pasek, obudowa oraz tarcza występują w kolorze czarnym. Ma średnicę 45 mm, natomiast jego grubość wynosi 15 mm. Zegarek ma szkło utwardzane oraz mechanizm kwarcowy. Klasa wodoszczelności wynosi 200 M. To jedna z wyższych klas wodoszczelności. Dzięki tym parametrom czasomierz jest wytrzymały. To jeden z bardziej kultowych modeli. Zegarek ma również: antywstrząsowy system G-shock oraz zawiera bluetooth, funkcję alarmu oraz podświetlenie całej tarczy.

Propozycja 2: Zegarek Casio G-shock DW-5700BBM-1ER (DW5700BBM1ER)

To model, który dostępny jest w kolorze czarnym oraz czarnych odcieniach. Jego średnica wynosi 45 mm a grubość 15 mm. Pasek jest wykonany z silikonu, dzięki temu możesz nosić go wygodnie. Klasa wodoszczelności wynosi 200 M. Dodatkowymi funkcjami, które ma to: datownik cyfrowy, timer. Ma gwarancję na 3 lata oraz możliwość przedłużenia jej na kolejne 3 lata.  Zegarki Casio G-Shock mają nowoczesny wygląd, dzięki którym zegarek będzie doskonale pasował do każdej stylizacji nowoczesnej kobiety.

Propozycja 3: Zegarek Casio G-SHOCK GMA-B800-1AER (GMAB8001AER)

Zegarek ma okrągły kształt. Jest też bardzo odporny na wstrząsy. Żywotność jego baterii wynosi około 2 lat. Koperta zegarka oraz pasek są wykonane z tworzywa sztucznego. Pasek silikowy jest alternatywą dla tradycyjnych zegarków. Klasa wodoszczelności wynosi 200 M. Zegarek ma bluetooth, budzik, jak i podświetlenie.

Popularne zegarki męskie Casio: Casio G-Shock

Propozycja 1: Zegarek Casio G-shock AWG-M100SRB-4AER(AWGM100SRB4AER)

Pasek i tarcza występują w kolorze czarnym oraz czarnych odcieniach. Natomiast obudowa zegarka jest dostępna w kolorze czerwonym. Zegarek ma średnicę 45 mm a grubość 15 mm. Zasilany jest energią słoneczną. To nowoczesne rozwiązanie – pod powierzchnią zegarka są umieszczane panele, które przetwarzają energię słoneczną w energię, elektryczną. Produkt ma wodoszczelność 200M oraz dodatkowe funkcje: system antywstrząsowy, alarm, podświetlenie, system waveceptor, datownik i stoper.

Propozycja 2: Zegarek Casio G-SHOCK AWG-M100SAR-1AER (AWGM100SAR1AER)

Podobnie jak jego poprzednik, zegarek zasilany jest energią słoneczną. Jego obudowa oraz pasek dostępne są w kolorze czarnym i odcieniach czarnego. Natomiast tarcza w kolorze czerwonym. Ma powłokę neobrite, która zapewnia długie świecenie przy krótkim czasie naświetlenia. Zegarek ma dodatkowe funkcje: alarm, datownik podwójny, rozbudowany, stoper oraz timer.

Propozycja 3: Zegarek Casio G-SHOCK GA-2000WM-1AER (GA2000WM1AER)

Zegarek ma pasek i tarczę w kolorze beżowym. Także jego obudowa jest beżowa. Jest okrągły, a jego tarcza zawiera indeksy oraz cyfry. Wyposażony jest w szkło mineralne utwardzane, dzięki temu jest zdecydowanie bardziej odporny na zarysowania oraz zabrudzenia.

Ma wymiary: długość 48,7 mm a grubość 14,1 mm. Koperta wykonana jest z tworzywa sztucznego, a pasek z silikonu. Dzięki temu nie powoduje żadnych podrażnień, to doskonała alternatywa dla paska skórzanego. Zegarek ma klasę wodoodporności 200M. Koperta jest wzmocniona żywicą. Podobnie jak pozostałe modele, ten również wyposażony jest w dodatkowe funkcje: system antywstrząsowy, datownik, stoper. Zegarek objęty jest gwarancją na 3 lata z możliwością przedłużenia jej na kolejne 3 lata.

Wszystkie wymienione modele w rankingu dostępne są w sklepie internetowym Zegamistrz.com, oficjalnego dystrybutora zegarków Casio.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *