Loading...

Drukarki INTERMEC

Firma Intermec od wielu lat oferuje doskonałe czytniki kodów oraz drukarki biurowe, przemysłowe i mobilne, a także przeznaczone do nich materiały eksploatacyjne. Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę szczególnie na wyprodukowane przez nią drukarki kodów kreskowych, wśród których znajdują się urządzenia przeznaczone do zastosowań zarówno biurowych, jak i przemysłowych. Poniżej opiszemy najważniejsze cechy tych wysokich jakości urządzeń.

Elastyczne oprogramowanie

Przemysłowe drukarki Intermec to jedno z najbardziej wydajnych rozwiązań tego typu dostępnych na rynku. Zastosowany w nich został język programowania, który pozwala na bardzo precyzyjne dostosowanie ich pracy do wymagań użytkownika. Dzięki temu możliwe staje się drukowanie etykiet o bardzo różnym wyglądzie. Daje to możliwość dostosowania się do coraz bardziej rygorystycznych wymagań dotyczących znakowania produktów.

Bardzo dużym atutem tych urządzeń jest możliwość zaprogramowania ich w sposób pozwalający na samodzielną pracę. Dzięki temu można będzie je zainstalować w dowolnym miejscu, w którym potrzebne jest drukowanie etykiet. Sprawia to, że znajdują zastosowanie m.in w centrach dystrybucyjnych, magazynach i produkcji.

Ogromna uniwersalność

Drukarki przemysłowe Intermec są urządzeniami bardzo uniwersalnymi. Ich zastosowania to między innymi zarządzanie aktywami, logistyka odpadów, usługi pocztowe i kurierskie oraz kontrola jakości. W połączeniu z ich wysokim poziomem niezawodności oraz wydajności, sprawia to że wykorzystywane są przez firmy z wielu różnych branż.

Prostota obsługi

Istotną zaletą drukarek przemysłowych Intermec jest także prostota obsługi. To intuicyjne oprogramowanie, a w przypadku niektórych modeli bardzo czytelne wyświetlacze LCD. Zastosowana w nich nowoczesna technologia może zatem bardzo szybko zacząć pomagać Twojemu przedsiębiorstwu. Warto również zwrócić uwagę na takie rozwiązania jak np. możliwość zamknięcia dostępu do taśm dla osób niepowołanych oraz wielojęzyczne menu.